Mi nem munkát kínálunk Önnek, hanem egy olyan munkahelyet, ahol otthon érzi magát a Greiner Bio-One-nál.

Elektromos karbantartó

Hely:

Mosonmagyaróvár, HU, 9200

Utazási terület:  Nem követelmény
Állásfajta:  Határozatlan idejű

Feladatok

-    Fröccsöntő és összeszerelő berendezések elektromos és mechanikus hibáinak feltárása
-    A javításhoz szükséges alkatrészek beazonosítása
-    A gépek és berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
-    Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése tervezet alapján
-    Gépek és berendezések eseti karbantartása

Elvárások

-    2 műszakos munkarend vállalása
-    Műszaki végzettség (elektromos, elektrotechnikus, stb.)
-    Pneumatikai ismeretek
-    Rugalmas munkavégzés csapatban és önállóan is
-    Jó problémamegoldó képesség
-    Felhasználói szintű számítógép ismeret

Amit kínálunk

13.havi fizetés, hűségprémium, egyéb ösztönző juttatások
Versenyképes bérezés
Útiköltség térítés
Igényes, új, modern munkakörnyezet
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Kiemelkedő műszakpótlék (40 %)
Iskolakezdési támogatás
Vállalati élet- és balesetbiztosítás
Fejlődési lehetőség

Munkáltatóként kiállunk az esélyegyenlőség mellett, és minden képzett jelentkezőt figyelembe veszünk etnikai hovatartozástól, vallástól, nemtől, szexuális irányultságtól vagy fogyatékosságtól függetlenül. Célul tűztük ki, hogy növeljük a nők arányát a vezetői és szakértői pozíciókban, ezért arra ösztönözzük a képzett nőket, hogy jelentkezzenek.

Job ID:  1582

A Greiner Bio-One-ról

A Greiner Bio-One egy otthon

Erőt és lendületet bele adó látnokoknak, a tudásukat megosztó, az új módon gondolkodást megengedő csapatjátékosoknak, olyan embereknek akik kiválóságra törekednek. A Greiner Bio One ajtaja mindig nyitva áll a törekvők, a cselekvők és a rejtett tehetségek előtt, akik nagyot akarnak tenni az egészségügyben.

A jövő a vérünkben van.