Géplakatos karbantartó

Company:  NEVEON Hungary Kft.
Location:

Sajóbábony, HU, 3792

Employment Type:  Permanent
Workplace Type:  On Site
Travel activity:  /

Feladatok:

  • Gépészeti karbantartási feladatok ellátása, felmerülő üzemzavarok meghatározása és elhárítása, ill. a karbantartási tervben szereplő gépészeti munkák elvégzése;
  • Villamos és műszeres munkavégzések során felmerülő gépészeti feladatok elvégzése;
  • Épületgépészeti karbantartási feladatok ellátása;
  • Anyagszükséglet meghatározása és jelentése a kijelölt személy részére;
  • Részvétel (önálló vagy mérnöki irányítás alatt) a termelő gépek, géprendszerek és berendezések működtetésében, telepítésében, szerelésében és karbantartásában, akár külföldi testvérüzemben is;
  • Létesítmények és berendezések műszaki állapotának figyelemmel kisérése, javaslattétel a szükséges műszaki felújításokra;
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatok ellátása (nyilvántartások, dokumentációk naprakész vezetése).

Elvárások:

  • Géplakatos végzettség;
  • Fémmegmunkálási ismeretek;
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Alapszintű számítógépes ismeretek és MS Office felhasználói szintű használata;
  • Kétműszakos munkarend vállalása;
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Minősített hegesztő bizonyítvány;
  • Csőszerelői ismeretek;
  • Öntevékeny karbantartás ismerete;
  • Emelőgép kezelő és/vagy targonca kezelői bizonyítvány;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Munkábajárás támogatása (saját gépjárművel történő bejárás térítése br. 35 Ft/km, vagy vármegyebérlet biztosítása és helyi bérlethez br. 10.000 Ft. támogatás);
  • Cafeteria;
  • Hosszútávú, stabil munkahely;
  • Támogató légkör.

As an employer, we stand for equal opportunities and all qualified applicants are considered regardless of ethnicity, religion, gender, sexual orientation or disability status. We have set ourselves the goal of increasing the proportion of women in managerial and expert positions and therefore encourage qualified women to apply.

Job ID:  2278

About NEVEON

We are NEVEON, a leading global integrated foam group. We offer outstanding polyurethane flexible and composite foams for a huge range of applications, from the comfort segment through the transportation sector to a limitless variety of specialty applications.

With a network of 55 locations in 14 countries and over 2,800 employees, we can guarantee to remain close to our customers and can offer them the quickest possible delivery times and highest levels of quality.