Quality Engineer

Munkáltató:  NEVEON Hungary Kft.
Hely:

Sajóbábony, HU, 3792

Állásfajta:  Határozatlan idejű
Munkahely típusa:  Helyszíni
Utazási terület:  -

Feladatok

  • Minőség és környezetirányítási dokumentumok kezelésében közreműködés
  • Külső és belső auditokra való felkészülés
  • Külső és belső auditokon való részvétel
  • Esetleges nem megfelelőségekre hozott intézkedések nyomon követése
  • Vevőspecifikus követelmények kezelése
  • Reklamáció kezelés
  • Autóipari technikák alkalmazása (PPAP, FMEA, CP, IMDS, probléma megoldó technikák)
  • Autóipari projektekben minőségirányítási mérnöki támogatás
  • Mutatószámok gyűjtése, kezelése, intézkedési tervek figyelemmel kísérése
  • Kockázatértékelésekben való részvétel
  • Későbbiekben MIR-KIR vezető helyettesítése

Elvárásaink

  • Mérnöki vagy közgazdász diploma
  • Irányítási rendszer ismeretek (legalább ISO 9001)
  • Angol nyelvismeret
  • Jó kommunikáció, tárgyalási és probléma megoldási képességek
  • MS Outlook, Word, Excel, PowerPoint ismeret
  • Szisztematikus és stratégiai gondolkodás
  • Vevőközpontú megközelítés
Előnyt jelentenek:
  • ISO 14001 és IATF 16949 ismeret
  • Rendszeraudit tapasztalatok
  • SAP-ban szerzett jártasság
  • SharePoint ismerete

Amit ajánlunk

  • munkába járás támogatása (gk. bejárás térítése br. 35 Ft/km, VAGY vármegyebérlet biztosítása)
  • Cafeteria
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • támogató légkör

Munkáltatóként kiállunk az esélyegyenlőség mellett, és minden képzett jelentkezőt figyelembe veszünk etnikai hovatartozástól, vallástól, nemtől, szexuális irányultságtól vagy fogyatékosságtól függetlenül. Célul tűztük ki, hogy növeljük a nők arányát a vezetői és szakértői pozíciókban, ezért arra ösztönözzük a képzett nőket, hogy jelentkezzenek hozzánk.

Job ID:  1541

A NEVEON-ról

Mi vagyunk a NEVEON, egy vezető globális integrált habgyártó csoport. Kiváló poliuretán flexibilis és kompozit habokat kínálunk az alkalmazási területek széles skáláján, a kényelmi szegmenstől a közlekedési ágazaton át a speciális alkalmazások határtalan sokféleségéig.

A 17 országban található 55 telephelyből és több mint 3400 alkalmazottból álló hálózatunkkal garantálni tudjuk, hogy közel maradunk ügyfeleinkhez, és a lehető leggyorsabb szállítási határidőket és a legmagasabb minőségi szintet tudjuk biztosítani számukra.