Forklift driver

Dátum: 2024. okt. 14.

Hely: Székesfehérvár, HU, 8000

Vállalat: Greiner

Feladatok:

•    poliuretán tömbhabok mozgatása gépi és kézi erővel
•    raktári árukészlet szakszerű elhelyezése, mozgatása
•    áru összekészítés, komissiózás, kiszállításra előkészítés
•    közúti szállító eszközök rakodása
•    anyagmozgatás a termelési területen
•    raktári adminisztrációs feladatok ellátása
•    árumozgások regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben (áru bevételezése árukísérőzés)

Elvárások:

•    anyagmozgatási, raktározási gyakorlat preferáltan min. 1 év
•    targoncavezetői engedély vezetőüléses, gyalogkíséretű típusokra OKJ bizonyítvány megléte
•    egyműszakos munkarend vállalása
•    felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

•    középfokú végzettség
•    SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit ajánlunk

•    munkábajárás támogatása (gk. bejárás térítése br. 35 Ft/km, VAGY vármegyebérlet biztosítása és helyi bérlethez br. 10.000 Ft. támogatás)
•    cafeteria
•    hosszútávú, stabil munkahely
•    támogató légkör