Vágógépkezelő

Munkáltató:  NEVEON Hungary Kft.
Hely:

Székesfehérvár, HU, 8000

Állásfajta:  Határozatlan idejű
Munkahely típusa:  Helyszíni
Utazási terület:  /

Feladatok:

  • habfeldolgozó vágógépek, CNC vágógépek kezelése,
  • kiemelt minőségi elvárások teljesítése,
  • folyamatos kontroll végzése,
  • üzemi-termelési adminisztrációs feladatok ellátása,
  • kézi, vagy gépi anyagmozgatás a gép működési területén.

Elvárások:

  • minimum alapszintű iskolai, szakmai képesítés,
  • jó/komplex térlátás, gazdaságos szemlélet,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • állómunka vállalása.

Előnyt jelent:

  • hasonló tevékenységi körben szerzett gyakorlat
  • középszintű iskolai végzettség, és/vagy
  • középfokú szakmai képesítés,
  • ipari gyakorlat,
  • alapszíntű számítástechnikai ismeretek,
  • műszakirajz olvasási készség,
  • targoncavezetői/emelőgépkezelői jogosítvány

Amit ajánlunk

  • munkábajárás támogatása (saját gépjárművel történő bejárás térítése br. 35 Ft/km, vagy vármegyebérlet biztosítása és helyi bérlethez br. 10.000 Ft. támogatás),
  • cafeteria,
  • hosszútávú, stabil munkahelyű,
  • támogató légkör.

Munkáltatóként kiállunk az esélyegyenlőség mellett, és minden képzett jelentkezőt figyelembe veszünk etnikai hovatartozástól, vallástól, nemtől, szexuális irányultságtól vagy fogyatékosságtól függetlenül. Célul tűztük ki, hogy növeljük a nők arányát a vezetői és szakértői pozíciókban, ezért arra ösztönözzük a képzett nőket, hogy jelentkezzenek hozzánk.

Job ID:  2187

A NEVEON-ról

Mi vagyunk a NEVEON, egy vezető globális integrált habgyártó csoport. Kiváló poliuretán flexibilis és kompozit habokat kínálunk az alkalmazási területek széles skáláján, a kényelmi szegmenstől a közlekedési ágazaton át a speciális alkalmazások határtalan sokféleségéig.

A 14 országban található 55 telephelyből és több mint 2800 alkalmazottból álló hálózatunkkal garantálni tudjuk, hogy közel maradunk ügyfeleinkhez, és a lehető leggyorsabb szállítási határidőket és a legmagasabb minőségi szintet tudjuk biztosítani számukra.