Production engineer

Zaměstnavatel:  NEVEON aerospace Czech Republic spol. s r.o.
Místo:

Valašské Meziříčí, CZ, 757 01

Typ pracovního místa:  Trvalé
Typ pracoviště:  Na pracovišti
Rozsah cestování:  10%

Vaše výzva

Náplň práce:

  • Tvorba výkresů a dokumentace dle požadavků výroby/zákazníka
  • Zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek
  • Zadání a úprava dat do systému SAP, evidence vlastností a spotřeb materiálu
  • Operativní technická podpora výroby (Interpretace dokumentace pro operátory)
  • Spolupráce na vývojových projektech, tvorba nových procesů při výrobě dílů
  • Kontrola dílů ve výrobě + evidence příslušné dokumentace, uvolnění nové výroby
  • Příprava a optimalizace programů pro CNC obrysovou pilu
  • Návrh a výroba šablon a jiných podobných pracovních pomůcek

Váš profil

Požadujeme:

  • Praxe alespoň 2 roky výhodou
  • Vhodné pro člověka se zájmem být přítomen ve výrobě
  • SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na elektro nebo strojírenství výhodou
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Aktivní znalost AJ (denní využití)
  • Znalost práce s PC (MS Office, AutoCAD, Inventor)
  • Schopnost spolupráce v týmu, technické myšlení, problem solving
  • Znalost SAP výhodou

Naše nabídka

Co nabízíme:

  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměna za aktivní účast
  • Flexi poukazy
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vánoční prémie
  • Školení, vzdělávání
  • Bezplatné právní poradenství

Jako zaměstnavatel dbáme na rovné příležitosti a budeme posuzovat všechny kvalifikované uchazeče bez ohledu na jejich etnický původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci nebo zdravotní postižení. Stanovili jsme si cíl zvýšit podíl žen v manažerských a odborných pozicích, a proto vybízíme kvalifikované ženy, aby podávaly své žádosti.

Job ID:  1307

O společnosti NEVEON

Jsme NEVEON a pěny jsou náš svět. Jako celosvětově působící skupina společností nabízíme vysoce kvalitní pěnová řešení pro širokou škálu aplikací: matrace, sedadla do letadel, interiéry automobilů, izolace, obaly, sportovní vybavení a mnoho dalšího.

Díky síti 55 poboček v 17 zemích a více než 3 400 zaměstnancům zaručuje NEVEON blízkost k zákazníkovi, nejkratší dodací lhůty a nejlepší kvalitu.