Specjalista ds kadr i płac

Pracodawca:
Lokalizacja:

Zgierz, PL, 95-100

Typ posady:  Stałe
Rodzaj miejsca pracy:  Na miejscu
Zakres podróży:  nie

REFERENT/ SPECJALISTA DS KADR I PŁAC DOŁĄCZ DO NAS, JEŻELI:

- oczekujesz szacunku ale i dajesz go innym,

- lubisz się angażować i osiągać satysfakcję ze swojej pracy,

- masz super pomysły i pragniesz je rozwijać w otwartym środowisku,

- jesteś lojalny i uczciwy i tego oczekujesz od innych,

- twoja dotychczasowa praktyka zawodowa i zainteresowania pasują do profilu kandydata

- poszukujesz stabilnego zatrudnienia

REFERENT/ SPECJALISTA DS KADR I PŁAC

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej zawiązanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia (umowy cywilnoprawne, porozumienia),
  • Obsługa procesów związanych z zatrudnieniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,
  • Rozliczanie i ewidencja czasu pracy pracowników,
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,
  • Sporządzanie list płac,
  • Sporządzanie deklaracji PIT-11,
  • Prowadzenie i rozliczanie PPK,
  • Nadzór nad badaniami lekarskimi,
  • Sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PFRON, US,
  • Przygotowanie zestawień, statystyk i raportów dotyczących zatrudnienia
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, regulacjach dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych i przekładanie ich na codzienną praktykę,
  • Bieżąca obsługa pracowników.

Wymagania

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej, dynamicznej organizacji,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • współudział w procesach rekrutacyjnych,
  • kontakt z urzędami,
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, aneksy, umowy cywilno-prawne itp.)
  • współpraca z innymi działami firmy oraz zarządem,
  • koordynowanie spraw dotyczących ZFŚS oraz PPK,
  • prowadzenie ewidencji (urlopowych, ważności badań lekarskich, szkoleń BHP),
  • sporządzanie listy płac i obsługa rachunków bankowych,
  • tworzenie oraz wysyłanie deklaracji/sprawozdań finansowych.
  • Duża samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy,
  • Znajomość bieżących przepisów prawa pracy,
  • Dobra znajomość Excel,
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej.

MILE WIDZIANE:

Język angielski,

Oferujemy:

·        umowę o pracę

·        prywatną opiekę medyczną

·        ciągłe doskonalenie umiejętności i kompetencji w obszarze biznesowym i HR ·        możliwość wpływu na rozwój HR w organizacji

·       nieocenione doświadczenia sprzyjające rozwojowi Twojej kariery zawodowej ·        wsparcie całego zespołu, nie tylko na etapie wdrożenia

·        świetną atmosferę

·        bogaty pakiet socjalny

Jako pracodawca zapewniamy równe szanse, a wszyscy wykwalifikowani kandydaci są rozważani niezależnie od pochodzenia etnicznego, religii, płci, orientacji seksualnej czy statusu niepełnosprawności. Wyznaczyliśmy sobie cel zwiększenia udziału kobiet na stanowiskach kierowniczych i na stanowiskach eksperckich, dlatego zachęcamy do składania podań przez wykwalifikowane kobiety.

Job ID:  1886

O NEVEON

Jesteśmy NEVEON, wiodącą globalną zintegrowaną grupą piankową. Oferujemy znakomite poliuretanowe pianki elastyczne i kompozytowe dla szerokiego spektrum zastosowań, od segmentu komfortu, poprzez sektor transportu, aż po nieograniczoną ilość zastosowań specjalistycznych.

Dzięki sieci 55 lokalizacji w 14 krajach i ponad 2800 pracownikom możemy zagwarantować, że pozostaniemy blisko naszych klientów i będziemy mogli zaoferować im jak najszybsze terminy dostaw i najwyższy poziom jakości.